پردازش‌گر دیجیتالی DPS –R7

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن پردازش‌گر دیجیتالی DPS –R7 :

پردازش‌گر دیجیتالی DPS –R7

پردازش‌گر دیجیتالی DPS –R7 که توسط شرکت تکنولوژی صدای دیجیتال سونی تهیه شده است شامل بالاترین نوع تکنولوژی در نوع خود است که قبلاً در مدل‌های

Mu-R201 , DRE 2000 نیز بکار گرفته شده است.

· کیفیت ـ طراحی هوشمندانه ـ مبدل عالی آنالوگ به دیجیتال و دیجیتال به آنالوگ.

DPS-R7 سیگنال آنالوگ ورودی را به سیگنال دیجیتال تبدیل می‌کند و آنرا از افکت‌های گوناگون می‌گذراند و سپس دوباره آنرا به سیگنال آنالوگ برای خروجی تبدیل می‌کند. معین و ثابت ماندن کیفیت صدا بخاطر استفاده از مبدل آنالوگ به دیجیتال با نمونه برداری 18-bit استریو و مبدل پالس دیجیتال به آنالوگ با نرخ
40-96MHZ است.

· استفاده آسان: وجود یک LCD بزرگ با 2 خط و 40 کارکتر امکان مشاهده وضعیت پردازش را به آسانی برای کاربر فراهم می‌‌سازد. علاوه بر این, LCD توسط یک شخصیت, یک سری اطلاعات لازم برای کارکردن با دستگاه را به اطلاع کاربر می‌رساند ( این اطلاعات به زبان انگلیسی است ).

دستگاه شامل یکصد افکت گوناگون است که توسط موزیسین‌ها, میکس کنندگان صدا و مهندسین آلوستیک از سرتاسر جهان تهیه و در حافظه دستگاه ذخیره شده است. این امکان به شما کمک می‌کند در هنگام ضرورت افکت مورد نظر خود را برای یک هدف به سرعت انتخاب و Replay کنید.

تابع Edit به شما اجازه می‌دهد تا افکت‌های موجود را اصلاح کنید و یا تغییر دهید و افکت‌های شخصی بسازید. علاوه بر وجود یکصد افکت پیش و فرض در حافظه, دستگاه شامل 256 حافظه خالی جهت ذخیره‌سازی افکت‌های خلق شده توسط کاربر است. وجود این حافظه به کاربر اجازه می‌دهد از افکت‌های گوناگونی جهت رنگ آمیزی صدا استفاده کند.

DPS-R7 شامل یک بلوک طنین ( Reverb ) به همراه بلوک ورودی ـ بلوک پیش افکت, بلوک پس افکت بلوک خروجی برای پردازش سیگنال است. برای پردازش سگینال با ورودی استریو و خروجی استریو در بلوک طنین, یکی از پنج نوع الگوریتم ST-ST مورد استفاده قرار می‌گیرد, در صورتی که ورودی مونو و خروجی استریو باشد پردازشگر به شما اجازه انتخاب از دو نوع الگوریتم Mono –ST را می‌دهد. یکی از 6 نوع الگوریتم در بلوک پیش افکت و یکی از 7 نوع الگوریتم در بلوک پس افکت قابل استفاده است. با ترکیب کردن این بلوک‌ها و الگوریتم‌‌های موجود در این بلوک‌ها, گستره وسیعی از افکت‌ها با توجه به ورودی ( Mono-Stereo )

Remote Control این امکان را بوجود می‌آورد که دستگاه را بتوان از راه دور کنترل کرد ( این امکان در نسخه اصلی موجود نمی‌باشد ).

DPS-R7 دارای اتصالات XLR ( متقارن )و فون ( نامتقارن ) می‌باشد, بنابراین می‌توان دستگاه را به تجهیزات حرفه‌ای و نیز معمولی ( Publicadress ) متصل کرد.

DPS-R7 می‌تواند از طریق اتصال به تجهیزات MIDI برنامه تغییر سیگنال را از یک وسیله شامل MIDI دریافت کند و توسط آن کنترل شود. به علاوه, کنترل از PC ها یا MIDI ها و سکونسرها برای آهنگسازی بسیار مفید است


لینک کمکی