نفرت از رياضي مطالعه موردي دبيرستان شهيد فهميده و نورصالحي تهران منطقه چهارده ،فروغ شهادت منطقه چهارده تهران ، دبيرستان سلام منطقه چهار، دبيرستان فرزانگان ورامين و دبيرستان نمونه اميرالمومنين ورامين

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن نفرت از رياضي مطالعه موردي دبيرستان شهيد فهميده و نورصالحي تهران منطقه چهارده ,فروغ شهادت منطقه چهارده تهران , دبيرستان سلام منطقه چهار, دبيرستان فرزانگان ورامين و دبيرستان نمونه اميرالمومنين ورامين :


سال انتشار : 1398

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

معمولا زمانی که از ریاضی به عنوان درس صحبت می شود, اکثر دانش آموزان این جمله را اظهار می دارند ما از ریاضی نفرت داریم. باید دانست ریاضی به روش های گوناگون در زندگی افراد اثر دارد به طور خلاصه می توان به از بین رفتن اعتماد به نفس و کم شدن توانایی های آکادمیک همچنین ناتوانی در خواندن صورتحساب ها یا در موقع کمک کردن به بچه هایشان در انجام تکالیف و یا طفره رفتن از واحد های ریاضی در دانشگاه از مواردی هستند ریاضی و درک ریاضی به طور مستقیم با آن ها در ارتباط است. در این مطالعه قصد داریم به موشکافی برخی از این دلایل پردازیم. شکی نیست که شناخت مشکل گام بزرگی حل آن است بنابراین طبقه بندی نارضایتی دانش آموزان از درس ریاضی می توانند گامی در جهت برطرف کردن مشکل آنها با این درس باشد.

لینک کمکی